BİLGİ BAŞARI

Bilgi Bilgi Bilgi Bilgi Başarı Bilgi Bilgi Bilgi Bilgi Başarı Bilgi Bilgi Bilgi Bilgi Başarı Bilgi Bilgi Bilgi Bilgi Başarı

Devamı...»

Eğitimci Girişi

Teachers Login Form

 

Öğrenci Girişi

Pupils Login Form

 


 • Yaprak Testler


  BİLGİ BAŞARI denilince akla yaprak test gelir. Yılların tecrübesiyle hazırlanan yaprak testlerimiz, her zaman olduğu gibi öğrencilerin bilgilerini ölçmelerine , eksiklerini belirlemelerine yardımcı olmaktadır. 1 ve 2. dönem şeklinde yayımlanan testlerimiz 2,3, 4 ve 5. sınıf öğrencilerinin vazgeçilmez ölçme- değerlendirme araçları arasındadır. Yeni programa uygun soruların yer aldığı testlerimizde her ünitenin sonunda her ders için ayrı ayrı genel değerlendirme testleri bulunmaktadır. Bu testlerin delikli yanıt anahtarı ve matematik testlerinin çözümleri sadece öğretmenlere verilmektedir.

  2 ve 3. sınıf test kitapçıklarının her döneminde türkçe , matematik, hayat bilgisi dersleri ile ilgili toplam 48’er test bulunmaktadır.

  4 ve 5. sınıf test kitapçıklarının her döneminde ise türkçe,matematik,sosyal bilgiler, fen ve teknoloji dersleriyle ilgili toplam 64’er test yer almaktadır.

  Tüm sınıf düzeylerindeki testlerimizin matematik bölümleri , doğal sayılar ve geometriyle başlayan konuların sıralanışına göre ayrı ayrı hazırlanmıştır. Ürünler , matematik dersi konu sıralamasına uygun olarak gönderilmektedir.

  Testlerimizn tamamı renklidir. İçlerinde şekilli sorular yer almaktadır. Her dönem 16 hafta boyunca her hafta her dersten birer test çözülecek şekilde hazırlanmıştır.

2010 © Tüm hakları saklıdır- www.bilgi-basari.com